Янукович купує гору біля Львова за 40 мільйонів

Президент Віктор Янукович у 2012 року році майже придбав гору Тростян в Львівській області за 40 мільйонів гривень.

Про це в інтерв'ю газеті "Високий замок" розповів сільський голова Славського Михайло Кінаш, передають "Наші гроші".

"Коли при владі була Тимошенко – приходили люди від Тимошенко і казали, ми купимо Тростян. Потім приходили від Януковича. Усім готовий був сприяти, аби тільки вкладали гроші у траси. Від Януковича справді прийшли люди і купили Тростян за 40 мільйонів гривень. Коли вже тендер відбувся і почалися нотаріальні дії, Янукович оголосив, що в Карпатах буде Олімпіада. Після цього усе повернули у власність держави", — сказав Михайло Кінаш.

Гора Тростян висотою 1,232 тисячі метрів знаходиться на відстані двох кілометрів від села міського типу Славське.

На горі є схили для катання на гірських лижах в східному, північному та західному напрямках завдовжки від 1,5 тисячі метрів до 2 тисяч метрів, різної складності.

Це улюблене місце катання підготовлених лижників, адже гора має складні траси.

На схилах Тростяна крім крісельної дороги є ще й 8 бугельних витягів – два центральних, північний, чотири західних та дитячий бебі-ліфт поблизу центральних витягів.

Нагадаємо, в 2011 році представники львівської влади заявляли, що будівництво інфраструктури для Олімпіади буде проходити саме у Славському.

Однак в 2012 році концепція змінилась і газета Кабміну "Урядовий кур’єр" повідомила, що Славське вже не потрапляє в плани Олімпіади.

В той же час Держагенство нацпроектів та інвестицій Владислава Касківа замовило розробку бізнес-плану по проведенню зимової Олімпіади-2022 в Закарпатській області на Боржавському хребті на землях, які належать компаніям, що контролюються родичами та близькими Каськіва.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 2:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.