Швеція не вірить у євробонди

У єврозоні може виникнути дворівнева ієрархія.

На цьому наголосив Міністр фінансів Швеції Андерс Борг, повідомляє The Telegraph.

"Я дуже скептично ставлюся до бюджетного союзу. Я не вірю в євро бюджет, я не вірю в єврооблігації, я не вірю в міністра фінансів єврозони, і я безумовно не вірю що проект стане популярнішим, тому що ми змушуємо людей рятувати банки в інших країнах ", - сказав він.

Він додав, що економічна криза ще не закінчилася, він очікує, що економічне зростання Швеції у 2013 році буде на мізерному рівні, і що уряд готовий продовжувати політику стимулювання у 2014 році.

"Небезпечно казати, що криза закінчилася. Цілком зрозуміло, що існує політична невизначеність у США, яка може повернутися на ринок ...", - сказав Борг.

Шведське Міністерство фінансів недавно знизило прогноз зростання економіки країни. Відомство прогнозує зростання економіки на 0,9% у 2012 році і 1,1% у 2013 році проти вересневих прогнозів у 1,6% у 2012 році та 2,7% у 2013 році.

Борг не повідомив про обсяги майбутньої програми стимулювання, зазначивши, що прийме рішення у кінці 2013 року, після схвалення бюджету.

"У цьому році Швеція затвердила програму стимулювання обсягом у вісім процентних пунктів ВВП, і ми готові продовжувати таку політику у 2014 році", - пояснив він.

Швецький міністр також зазначив, щовихід Великобританії з Євросоюзу може поставити під загрозу позиції Лондона як одного з ключових фінансових центрів.

"Ми не хотіли б, щоб Великобританія віддалялася від Європейського союзу. Для Європи, Швеції, Великобританії дуже важливо зберегти перспективу Великобританії в ЄС", - сказав він.

Швеція, як Великобританія входить у Європейський союз, але ще не перейшла на євро.

Як відомо, раніше президент Франції Франсуа Олланд закликав європейських партнерів до випуску євробондів, незважаючи на те, що цей спосіб колективного залучення коштів викликає різкі заперечення у канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Як повідомлялося, у ВБ не вщухають розмови про те, щоб піти з ЄС.

Водночас європейські дипломати також починають відкрито говорити про вихід Британії з Єврозоюзу.
Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.