Німеччина та Франція вже готові видати Україні асоціацію з ЄС

Франція і Німеччина хочуть якнайшвидше підписати Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Про це сказали посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль і посол Франції в Україні Ален Ремі в спільному інтерв'ю газеті "День".

"Ми виступаємо за якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію. На засіданні Ради міністрів Європейського Союзу в грудні минулого року було чітко заявлено: ми виступаємо за підписання цього договору", - зазначив Ремі.

Він також підкреслив, що Франція готова допомагати Україні у вирішенні проблем, і це буде обговорюватися на саміті "Україна-ЄС".

Французький посол зазначив, що парафовану угоду між Україною та ЄС є найбільш просунутим типом договору, який європейська сторона може запропонувати країні для організації співпраці.

"Україна настільки важлива європейська країна і має настільки великий потенціал, що нам обов'язково потрібно підписати з нею цей договір", - додав Вайль.

У той же час, Ремі зазначив, що необхідно знайти вихід в ситуації з ув'язненими - колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і колишнім міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком.

"В цілому йдеться про необхідність проведення реформ, зокрема і в пов'язаній з цими справами судовій сфері" - додав французький посол.

При цьому посли Франції та Німеччини заперечують, що політика їхніх країн по відношенню до України будується з оглядкою на Росію.

Як повідомлялося раніше, більшість українців надають перевагу Євросоюзу (48,4%), а не Митному союзу (40,3%), і 60% виступають проти вступу до НАТО.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.