МВФ закликає Європу і США продовжувати реформи

Усі країни світу повинні виконувати обіцянки, які стосуються бюджету і реформ, особливо США і Європа, щоб зменшити невизначеність, яка заважає зростанню.

Про це заявила голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, повідомляють "Ведомости" з посиланням на Reuters.

Вона зауважила що боргова криза єврозони і "бюджетний обрив" у США могли б призвести до зупинки росту, результату, якому зазвичай вдається запобігти за допомогою рішень, що приймаються в останній момент.

Зокрема, Лагард закликала США підвищити кредитний ліміт і зажадала, щоб Європа дотримувалася зобов'язань в частині боротьби з борговою кризою, що в деяких країнах означає посилення бюджетної консолідації.

"Очевидно, що колапсу вдалося запобігти у багатьох частинах світу. Важливо вживати заходів, щоб залишити невизначеність позаду. Потрібно зробити ще дуже багато", - підкреслила голова МВФ.

Лагард попередила, що боротьба в США за підвищення боргового ліміту, який зараз становить 16,4 трильйона доларів, може стати "катастрофою" для світової економіки, якщо стеля не буде підвищена вчасно.

За словами Лагард, ЄЦБ повинен зберегти м'яку грошово-кредитну політику і, можливо, постаратися додатково знизити вартість позикових коштів.

"Щоб підтримати попит, доведеться зберегти м'яку політику або навіть піти на додаткове пом'якшення", - сказала вона.

Вона зазначила, що довіра відновлюється навіть у Греції, епіцентрі кризи. Тим не менше вона попередила, що може пройти рік, перш ніж міжнародні кредитори зможуть вирішити, чи виконують Афіни обіцянки, що стосуються економії і реформ.

Лагард закликала країни завершити незакінчені реформи фінансового регулювання, не дозволяючи могутнім промисловим групам працювати проти завершення необхідних змін.

Як відомо, представники Демократичної партії підготували і представили законопроект про скасування стелі державного боргу США.

Як повідомлялося, за словами голови Європейської Ради Хермана Ван Ромпея, фінансова криза у Європі закінчилася.

Як відомо, місія Міжнародного валютного фонду прибуде до України 29 січня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.