Виклик швидкої подорожчав у 10 разів за рік

Вартість одного виклику швидкої в Києві за 2012 рік зросла з 3,6 до 35 гривень.

Про це 21 січня на нараді КМДА щодо впровадження у Києві закону України "Про екстрену медичну допомогу" повідомив директор департаменту охорони здоров'я Віталій Мохорєв, передає "РБК-Україна".

"Треба відзначити, що збільшилась вартість одного виклику з 3,6 гривні до 35 гривень, йдеться про медикаменти та витратні метеріали", - зазначив Мохорєв.

За його словами, крім того, на 40% було оновлено парк автомобілів швидкої допомоги.

Також за кошти місцевого бюджету було придбано 150 GPS-навігаторів для оснащення санітарних автомобілів, 150 комунікаторів для оперативного зв'язку персоналу виїзних бригад, 150 комплектів спеціального одягу для персоналу бригад швидкої медичної допомоги.

На базі міського центру екстреної медичної допомоги створено учбово-тренувальний відділ центру, навчання щодо надання першої медичної допомоги пройшли вже близько 1 тисячі осіб.

Як повідомлялося раніше, Міністерство охорони здоров'я планує закупити 1,2 тисячі автомобілів екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, Держінвестицій збирається впровадити другий етап національного проекту "Вчасна допомога" загальною вартістю 401 мільйон гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 березня 2021, 11:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.