Українські компанії планують вихід на Варшавську біржу

Кілька українських компаній вже готові здійснити IPO на Варшавській фондовій біржі у 2013 році і чекають поліпшення ситуації на фондовому ринку.

Про це заявив директор бюро Public Relations WSE Анджей Маціонжек, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Багато залежить від ситуації на світових фондових ринках. Є кілька проектів, кілька українських компаній вже готові і чекають поліпшення ситуації на фондовому ринку. Це аграрний сектор та інші сектори", - сказав він.

Маціонжек зазначив, що одним з визначальних чинників є макроекономічна ситуація в Україні.

"Найважливіший фактор, який впливає, - це очікувана девальвація гривні. Польські інвестори бояться девальвації", - сказав він.

За його словами, передбачається, що акції будуть розміщуватися на головному майданчику біржі.

Інтерес до IPO на WSE проявляють багато українських компаній, що підтверджують переговори з ними, додав Маціонжек.

"Україна для нас - найголовніший напрямок бізнесу в іноземних регіонах, на сьогоднішній день на біржі котируються 12 українських компаній. Ми успішно працюємо з українськими брокерами, у нас є партнери по IPO. Упевнений, що це співробітництво буде розширюватися і поглиблюватися", - підкреслив він.

На WSE котируються близько 440 компаній, з них більше 50 - зарубіжних. Україна представлена ​​12 компаніями (11 - на основному майданчику, одна - на альтернативній NewConnect) і за цим показником входить до числа лідерів разом Чехією, Ізраїлем і Болгарією.

Як повідомлялося, головний виконавчий директор ВФБ Людвік Соболевські раніше прогнозував близько п'яти IPO в 2012 році з України. Однак в минулому році вдалося розмістити свої цінні папери тільки судноплавній компанії KDM Shipping Public Ltd (Кіпр).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 травня 2020, 2:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.