МВС витратило на папірці 28 мільйонів

Міністерство внутрішніх справ України уклало угоду з ТОВ "Укрспецполіграфія" на виготовлення паперових бланків на суму 27,91 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Замовлено 500 тисяч довідок-рахунків, 220 тисяч актів приймання-передачі транспортних засобів (ТЗ), 500 тисяч свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв.

Крім того, значно меншу кількість тимчасових талонів на право керування ТЗ, дозволів на придбання зброї та інші дії з предметами та матеріалами, що підпадають під дію дозвільної системи.

Також замовлено 10 тисяч бланків дозволів на встановлення та використання на транспортному засобі спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв синього кольору.

В тендері брали участь чотири компанії. Дві з них – держпідприємство "Київська офсетна фабрика" та ТОВ "Український папір" – пропонували виконати замовлення значно дешевше від переможця, за 19,89 і 20,46 мільйона гривень відповідно.

Однак ці заявки було відхилено, оскільки виявилось, що у запропонованих зразках продукції ці учасники виконали один з елементів захисту бланків, а саме емблему МВС, за технологією виготовлення голографічних захисних елементів з використанням лазерного гравіювання.

Тоді як міністерство вимагало друкувати свою емблему способом мікрометалодруку.

Відтак до участі в тендері було допущено лише фірму-переможця та концерн "ЄДАПС".

Засновниками ТОВ "Укрспецполіграфія" є Михайло Коновал, Георгій Кувелас та Володимир Шевченко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 березня 2021, 9:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.