У світі нарахували майже 200 мільйонів безробітних

Чисельність безробітних в усьому світі перевищить 200 мільйонів осіб у 2013 році.

Про це заявили у Міжнародній організації праці в щорічному звіті, опублікованому у вівторок, повідомляє Reuters.

За оцінкою підрозділу ООН, що спостерігає за зайнятістю, безробіття зросте цього року на 5,1 мільйона чоловік до більш ніж 202 мільйонів і ще на 3 мільйони - у 2014 році.

У 2012 році число безробітних підвищилося на 4,2 мільйона.

Якщо ці прогнози правильны, світове безробіття сягне рекордного значення. Але МОП щорічно переглядає показники безробіття в бік зниження, так як число тих, хто кидає пошуки роботи, зростає, а це означає, що вони більше не класифікуються як безробітні.

Аналіз попередніх звітів МОП показав, що оцінки безробіття протягом останніх шести років згодом знижувалися. Так, початковий показник 2007 року - 189,9 мільйона осіб - зараз скорочений на 11% до 169,0 мільйона.

Цифри для 2008-2010 років також були знижені в порівнянні з первинними оцінками.

Більшою мірою це зниження обумовлене тим, що люди перестають шукати роботу, сказав Хосе Мануель Саласар-Ксірінакс, глава відділення аналізу ринку зайнятості МОП.

"Це люди, які через серйозність кризи, через довготривалу безробіття втратили надію, вирішили більше не шукати роботу, і, отже, вони не враховуються як безробітні, а, швидше, як розчаровані", - сказав він.

Переглянуті показники МОП означають, що світове безробіття зросло на 28 мільйонів з 2007 року, сказав генеральний директор МОП Гай Райдер.

Враховуючи ще 39 мільйонів "розчарованих" людей, що пішли з ринку праці за той же період, криза, мабуть, створив світову нестачу робочих місць в 67 мільйонів, сказав він.

Однак незважаючи на велику кількість людей, які, як вважається, перестали шукати роботу, в останньому звіті МОП не переглянула показники загальної кількості людей на ринку праці, представлені рік тому.

Так званий "рівень участі в робочій силі", що означає частку людей працездатного віку, які працюють або шукають роботу, мабуть, залишався незмінним на позначці 64,1% в останні три роки.

До 2007 року цей показник становив близько 65%, але падав в кожний з наступних трьох років.

Як відомо, рівень безробіття в єврозоні у листопаді 2012 року становив 11,8%.

Як повідомлялося, в абсолютних цифрах кількість безробітних серед працездатного населення України за методологією МОП у січні-вересні 2012 року сягнула 1,62 мільйона осіб.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 13:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.