Тимошенко особисто сплатить борги ЄЕСУ?

Борг компанiї "Єдинi енергетичнi системи" (ЄЕСУ) перед Мiнiстерством оборони РФ теоретично можна покласти на екс-прем'єра України Юлiю Тимошенко.

Про це заявив перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмiн в інтерв'ю газеті "Сєгодня".

"Теоретично можливо через суд покласти борг на саму Тимошенко, але для цього треба знайти її майно. Адже вона декларує лише квартиру в Днiпропетровську, яку давно заарештувало слiдство ще в "газовiй справi", - сказав перший заступник генпрокурора.

Як повідомлялося раніше, Вищий господарський суд визнав законними і залишив у силі рішення Господарського суду Києва і постанову Апеляційного суду Києва про виплату українським урядом Міністерству оборони РФ боргів корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Нагадаємо, Госпсуд Києва 19 вересня 2012 року частково задовольнив позов Міноборони РФ по боргу ЄЕСУ, зобов'язавши Україну виплатити російській стороні 3,113 мільярда гривень.

25 вересня представник Кабінету міністрів оскаржив дане судове рішення.

Також апеляції на це рішення подали Держказначейство і ЄЕСУ. Скарги об'єднані в одне провадження.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

Апеляційний госпсуд Києва призупинив провадження з розгляду апеляції про виплату українським урядом боргу ЄЕСУ перед Міноборони РФ у зв'язку з розслідуванням СБУ аналогічної кримінальної справи.

Апеляційний господарський суд Києва 3 грудня залишив у силі рішення Госпсуду Києва про виплату Кабміном заборгованості корпорації ЄЕСУ перед Міноборони РФ.

Міністерство юстиції України 17 грудня подало до Вищого господарського суду України касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного госпсуду, який залишив у силі рішення про виплату урядом боргів корпорації "ЄЕСУ" Міністерству оборони Росії. Розгляд касації призначено на 21 січня 2013 року. Згідно із законодавством, рішення судів апеляційної інстанції набирають чинності до розгляду касації.

21 січня генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив, що український уряд вже почав виплачувати Міністерству оборони РФ борг корпорації ЄЕСУ за рішенням Апеляційного суду Києва і в даний час вже виплачено 15 мільйонів гривеньКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 9:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.