Янукович хоче провести в Києві власний Давос

Україна планує провести в Києві регіональний саміт по Європі та Азії в рамках Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ).

Про це повідомив президент Віктор Янукович після закінчення зустрічі із засновником ВЕФ Клаусом Швабом в Давосі 24 січня, передає прес-служба президента.

"Ми плануємо найближчим часом провести в Україні саміт європейських та євразійських країн, який дасть нам можливість долати ті виклики, які сьогодні є перед нашими країнами", - сказав президент.

За словами Януковича, тільки підвищення конкурентоспроможності економіки цих країн, створення механізму динамічного, гнучкого реагування на ці виклики дасть можливість зростання економіки.

Президент також зазначив, що проект ВЕФ "Формування порядку денного:"Україна майбутнього" - це те, що зараз необхідно Україні.

У свою чергу, Шваб назвав" великою честю "для ВЕФ зустрічати в Давосі президента України.

За його словами, це можливість для України інтегруватися в європейську сім'ю. Він зазначив, що напрацювання Ради з вироблення порядку денного для України можуть стати тестовою версією бачення розвитку української економіки.

Нагадаємо, 24 січня президент Віктор Янукович у Давосі (Швейцарія) провів зустріч з колишнім держсекретарем США Генрі Кіссінджером, на якій обговорили відносини між Україною та США і Україною та ЄС.

Раніше у своєму виступi президент порушив питання геополiтики, вiдносин мiж Україною, Росiєю та Європою в газовiй сферi, а також питання подальшого спiвробiтництва України з Європейським Союзом.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 10:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.