Трубна компанія Пінчука збирається на Лондонську біржу

Трубно-колісна компанія "Інтерпайп", підконтрольна EastOne Group, власником якої є Віктор Пінчук, має намір вийти на Лондонську фондову біржу з першим публічним розміщенням акцій компанії.

Про це Пінчук заявив в ефірі Bloomberg Television, повідомляє УНІАН.

"Ми планували вийти з IPO ще у 2008 році, але після цілої низки консультацій вирішили відкласти вихід. Тепер у нас знову є плани. Думаю, в наступному році, якщо будемо готові, вийдемо з IPO", - сказав Пінчук.

Кажучи про те, на якій біржі може відбутися розміщення акцій, Пінчук нагадав, що спочатку в планах значився Лондон і тому, найімовірніше, Лондону віддадуть перевагу і тепер.

"Найімовірніше, це буде Лондон", - сказав Пінчук.

Він також зазначив, що основна ідея публічного розміщення паперів - зробити компанію публічною і привабливою для інвесторів.

Водночас залучені кошти підуть на модернізацію сталеливарних потужностей, що дозволить компанії збільшити обсяг виробництва, знизити виробничі витрати і вийти на нові ринки, в тому числі ринки сировини.

Водночас Пінчук відмовився відповісти на питання, яку суму компанія розраховує залучити в разі виходу на IPO, але дав зрозуміти, що керівництву компанії був би цікавий обсяг залученого фінансування в 0,5 мільярда доларів.

"Скажімо так: плюс півмільярда", - зазначив Пінчук.

"Інтерпайп" - міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна група компаній, яка входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі.

Як відомо, восени 2012 року ЄС знизив мита на постачавки безшовних труб "Інтерпайпу" до 13,8%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 6:11

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.