Бойко розповів, які галузі чекає найбільше покращення

Новий уряд України має дуже амбiтнi плани щодо покращення економiчної ситуацiї в країнi на базi прiоритетного розвитку десяти галузей.

Про це заявив вiце-прем'єр Юрiй Бойко під час ланчу у Давосі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У нас новий уряд, дуже амбiтнi плани: це нова модель для України. Її основа - ми ставимо прiоритети, вибираємо тi галузi, якi будуть модераторами всiєї економiки", - сказав він.

"Ми вибрали десять таких галузей, напрямiв економiки, якi вестимуть нас до зростання ВВП. Цим секторам надаватиметься фiнансова та законодавча допомога", - додав вiце-прем'єр.

Вiн наголосив, що стабiльний економiчний розвиток - це основа полiтичної стабiльностi України та її зближення з Євросоюзом.

"Дуже важливо мати хорошу економiку. Тодi буде легше зробити вибiр", - зазначив Бойко на дискусiї, присвяченiй вибору України мiж ЄС та Митним союзом.

Для нас ключове завдання - досягти стабільності, пiдтримав його мiнiстр закордонних справ Леонiд Кожара.

На його думку, Україна виглядає полiтично стабiльною країною з єдиною командою, яка продовжує економiчнi реформи, i український народ отримує вигоди вiд такої стабiльної полiтичної ситуацiї.

Вiце-прем'єр також вiдзначив важливiсть того, щоб дiалог був рiвним.

"Сьогоднi дуже часто вiдносини нагадують вiдносини мiж учителями та учнями. ЄС говорить: у вас є домашнє завдання, зробiть i говоритимемо. Росiя: приєднайтеся до Митного союзу, тодi говоритимемо серйозно. Ми не хочемо бути в ролi учнiв. Ми - динамiчна демократiя", - наголосив вiн.

У свою чергу спецпосланець Європарламенту у справi екс-прем'єра України Юлiї Тимошенко Олександр Квасневський, що очолював Польщу протягом тривалого часу в перiод її вступу до ЄС, зазначив, що якщо Україна має намiр бути у великiй органiзацiї, то вона має бути готова до ролi учня.

I чим краще вона виконає домашнє завдання, тим простiше їй буде в Євросоюзi, наголосив вiн, навiвши Польщу як позитивний приклад та Грецiю - як негативний.

"I не потрiбно бути нудним учителем, щодня говорити лише про домашню роботу", - додав Квасневський.

Як відомо, з 23 по 25 січня в швейцарському Давосі проходить 43 сесія Всесвітнього економічного форуму, основною темою якої стане подолання кризи в країнах Євросоюзу.

Відео та текстову трансляцію можна знайти тут.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 12:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.