Європа чекає від Києва та Москви газової стабільності

У Європейській комісії не коментують нову газову суперечку між Києвом і Москвою, але сподіваються, що вона не приведе до переривання поставок газу в країни ЄС.

Про це заявила представник європейського комісара з питань енергетики Гюнтера Оттінгера Марлен Холзнер, передає "Інтерфакс-Україна".

"У Комісії з цього питання немає жодних коментарів. Ми очікуємо, що обидві сторони гарантують безперервність газових поставок до ЄС", - заявила Холзнер.

Нагадаємо, раніше були висловлені припущення, що у зв'язку з новою газовою суперечкою між російським "Газпромом" і українським "Нафтогазом України" Москва зможе повністю перекрити постачання газу в Україну.

Як повідомлялося раніше, "Газпром" виставив "Нафтогазу" рахунок на суму близько 7 мільярдів доларів за недобір природного газу в 2012 році.Коментарі

Додати коментар


прадід

ЄС разом із РФ вже 21 рік купують-продають російський газ так само, як то було завжди, буцім-то між ними ніякої України не існує. Ніщо не заважає ЄС купувати газ по єдиній ціні на східному кордоні України з Росією і платити за транзит безпосередньо Україні. За штрейкбрехерську поведінку ЄС пора й нагадати про існування газового крану на західному кордоні України з ЄС.

ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 9:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.