Daimler, Ford та Nissan разом випустять "зелене" авто

Три провідні світові автовиробники вирішили об'єднатися для розробки автомобілів, що працюють від паливних елементів, які надійдуть продаж в 2017 році.

Про це пише Reuters.

Дане рішення може стати першим серйозним кроком на шляху до переходу на технології спалювання палива з нульовими викидами.

Daimler, Ford і Nissan заявили, що їхній новий альянс є чітким сигналом розробникам, посадовим особам і всій автоіндустрії про заохочення подальшого розвитку даної технології по всьому світу.

"Ми вважаємо, що ніколи не були так близькі до досягнення прориву в області (виробництва) автомобілів на паливних елементах, як сьогодні, завдяки цьому партнерству", - сказав глава відділу досліджень і розробок Daimler Томас Вебер.

Машини на паливних елементах їдуть виключно за рахунок електрики, точно так само, як авто, що працюють від акумуляторної батареї, як Nissan Leaf.

При цьому такі автомобілі проходять більш тривалі дистанції, а заправляються всього за кілька хвилин, аналогічно машинам з двигунами внутрішнього згоряння.

В основі даної технології лежить процес перетворення стисненого водородомісткого газу в електрику за допомогою кисню.

В якості викидів в даному випадку залишається лише водяна пара.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що уряд Китаю сподівається вивести країну на перший рядок серед країн з екологічно чистими авто.

Так, мешканців Пекіну просять пересісти на машини, які працюють на альтернативному пальному.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, 12:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.