Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Сельхозпроизводство в Украине в 2015г сократилось на 4,8% - Госстат
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Меркель відчуває: євролідери схвалять бюджет
Польща втратила мільярди на дороги через шахрайство
Конгрес США введе санкції проти українських чиновників
Італія хоче вдосконалити бюджет ЄС
Американські венчурні капіталісти щедріші за європейських.
Якщо "посівні" інвестиції приблизно однакові по обидва боки Атлантики, то вже в наступному раунді інвестицій (серії А), стартапи у США отримують приблизно удвічі більше, ніж в Європі, повідомляють "Ведомости" з посиланням на WSJ.
Середня вартість угоди на стадії А у 2003-2012 роках становила у США 5,3 мільйона доларів, а в Європі всього 2,1 мільйона доларів, кажуть експерти Dow Jones VentureSource.
Ближче до 2012 року розрив скорочується, але не тому, що європейці стали щедрішими: американці посчали вкладати менше - в середньому, по 4,4 мільйона доларів.
Близько 70% витрат венчурного підприємства припадає на зарплату співробітників, і тому штат європейських стартапів значно менший, ніж за океаном.
Розрив в обсягах фінансування залишається і в другому, і в наступних раундах. Середня вартість угоди серії В у 2003-2012 роках становила 8,9 мільйона доларів у США , а в Європі - 3,4 мільйона доларів.
Далі - більше: 12,8 мільйона доларів у США проти 5,3 мільйона доларів в Європі (щоправда, на цій стадії угод було небагато).
Однак ближче до кінця аналізованого періоду розрив трохи зменшився - можливо, тому що в Європі стали укладати більше угод.
У 2012 році середній обсяг інвестицій серії В у США становив 8,1 мільйона доларів, поступившись середньому показнику за дев'ять років. У Європі він виріс до 5 мільйонів доларів.
Ця тенденція більш чітко простежується в угодах наступних серій. З 2010 по 2012 роки Європа більш ніж удвічі збільшила обсяг середньої угоди на пізніх етапах інвестування - до 11,4 мільйона доларів, але так і не наздогнала США з 15,6 мільйона доларів.
За дев'ять років (з 2003 по 2012 роки). Частка угод пізніх серій виросла в Європі з 39% до 59%.
Тенденція до укрупнення угод простежується і в США, але менш чітко, відзначає видання.
Європейським стартапам не вистачає фінансів на самому початку шляху, на пізніх стадіях вони купаються в грошах. Однак статистика не дозволяє визначити, хто їх фінансує: європейські капіталісти чи американські.
На думку засновника Balderton Capital Баррі Мелоні, укрупнення угод свідчить про те, що в Європі склалася сприятлива для стартапів екосистема. Американським технологічним компаніям треба повчитися у європейців, як виживати на мізерному раціоні, пише видання.
Як відомо, компанія Google у 2012 році купила український стартап за 45 мільйонів доларів.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.