Ахметов засудив ІСД на 1,2 мільйона

"Метінвест" виграв у Госпсуді Донецької області 4 справи щодо Алчевського меткомбінату і Дніпровського меткомбінату імены Дзержинського, що входять у корпорацію ІСД, на загальну суму близько 1,21 мільйона гривень, включаючи штрафні санкції.

Про це йдеться в судовому рішенні, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно із судовими рішеннями, сума заборгованості Алчевського меткомбінату (АМК) разом зі штрафними санкціями становить 671,75 мільйона гривень, ДМК імені Дзержинського - 537,773 мільйона гривень.

"У трьох випадках претензії "Метінвесту" полягали в неповній і несвоєчасній оплаті поставленого підприємствам ІСД залізорудної сировини", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, 10 січня суд зобов'язав ДМК Дзержинського виплатити "Метінвесту" 488,45 мільйона гривень основного боргу, 41,07 мільйона гривень пені та 3% річних в сумі 8,26 мільйона гривень, при цьому в документі наголошується, що неоплаченими виявилися поставки за серпень-жовтень 2012 року.

Потім 14 і 16 січня 2013 року суд зобов'язав АМК виплатити за двома позовами 270,69 мільйона гривень і 238,92 мільйона гривень основного боргу, 21,46 мільйона гривень та 33,54 мільйона гривень пені та 3% річних на 4,32 мільйона гривень і 6,78 мільйона гривень.

В матеріалах справи також повідомляється, що заборгованість утворилася внаслідок неоплаченої залізорудної сировини (ЗРС), поставленої АМК і ДМК Північним, Центральним, Інгулецьким і Південним гірничо-збагачувальними комбінатами, а також окатишів виробництва Північного ГЗК, поставлених АМК.

Крім того, 10 січня суд частково задовольнив ще один позов "Метінвесту" до АМК, вирішивши стягнути з нього 99,91 мільйона гривень збитків за відмову від закупівлі в період з липня по вересень 225,67 тисячі тонн залізорудних окатишів ПівнГЗК, узгодженого в укладеному наприкінці 2010 року контракті.

ІСД - інтегрована холдингова компанія, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат, ДМК імені Дзержинського, меткомбінат Dunaferr (Угорщина) і ISD - Huta Czestochowa (Польща).

Власниками 49,99% акцій ІСД є акціонери - Сергій Тарута й Олег Мкртчан.

"Метінвест" - вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група українського бізнесмена Ріната Ахметова СКМ (71,25%) і група компаній СМАРТ (23,75%) на чолі з Вадимом Новинським.Коментарі

Додати коментар


Спец

Правильно, нужно наказать русских, чтобы не обворовывали наши компании. По долгам нужно платить вовремя и в полном объеме

ГОЛОВНЕ на 23 лютого 2020, 18:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.