Київ шукає інвестора для будівництва метро

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір оголосити конкурс на залучення інвестора для будівництва лінії метро на житловий масив Троєщина в кінці квітня 2013 року.

Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Дочірня структура" ВЕБ "ВАТ "Федеральний центр проектного фінансування" зараз розробляє фінансову схему, яка повинна бути готова в квітні. Наприкінці квітня ми плануємо провести інвестиційний конкурс по цій схемі на залучення фінансового партнера", - заявив Крамаренко.

За його словами, якщо цей партнер буде визначений, то будівництво першої черги нової лінії метро може бути розпочато вже в 2013 році, а введення її в експлуатацію можна чекати вже через 2 роки.

"Ми внесли зміни в проект будівництва метро на Троєщину, розділили його на кілька черг, щоб в першу чергу запустити його з Троєщини до Подолу, а другою чергою йти по правому березі - від Лук'янівки до Подільського моста", - зазначив заступник голови КМДА.

Крамаренко також повідомив, що загальна вартість будівництва метро на Троєщину становить близько 2 мільярдів доларів, першої черги-близько 800 -900 мільйонів доларів.

Заступник голови КМДА висловив упевненість, що фінансовий партнер для цього проекту буде знайдений.

"Київ - нормальний фінансовий партнер, який виконує свої фінансові зобов'язання - з одного боку. З іншого боку, будівництво та експлуатація метрополітену, особливо на Троєщину, в принципі є досить цікавим з точки зору інвестицій проект", - пояснив він.

Разом з тим, Київ має намір запропонувати інвесторам нові форми співпраці.

Як повідомлялося раніше, введення в експлуатацію станції столичного метро "Теремки" можуть відкласти на 3 місяці через проблеми з фінансуванням.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів виділив Києву 220 мільйонів гривень на будівництво метро на Троєщину та Теремки, що становить 2% від реально необхідної суми.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 серпня 2020, 22:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.