Українські "дочки" UniCredit Bank оголосили про злиття

В 2013 році відбудеться злиття дочірніх банків міжнародної фінансової групи UniCredit Group (Італія) в Україні - Укрсоцбанку та Унікредит Банку.

Про це повідомив глава правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін, передає "Інтерфакс-Україна".

"Процес відкладався у зв'язку з тим, що Укрсоцбанк та Унікредит Банк належать різним структурам групи, але ми вже знайшли відповідний механізм. У той же час ми тісно співпрацюємо, багато фахівців працюють на два банки, і сьогодні це буде нормальний процес реорганізації в межах однієї структури", - сказав Тимонькін.

Також банкір підтвердив, що скорочення присутності на ринку України, і в роздрібному бізнесі, зокрема, не входить у плани групи.

"Ідея про продаж роздрібного бізнесу вбиває банк. Ми оптимізували структуру і значно знизили собівартість процесів, плануємо відкривати нові модернізовані відділення. У роздрібному бізнесі ми в минулому році зайняли 14% ринку кредитування на покупку автомобілів", - додав він.

У відношенні підтримки материнського банку Тимонькін підкреслив, що в даний час Укрсоцбанк є самодостатньою структурою, повертає залучені кредити і не залучає нові.

"Статутний капітал у розмірі 1,8 мільярда і загальний в 7,7 мільярда при активах 39 мільярдів гривень є достатнім для виконання всіх нормативів та забезпечення діяльності банку. Ми здатні генерувати прибуток і віддавати борги", - зазначив голова правління.

Як повідомлялося раніше, UniCredit виявив бажання продовжити діяльність на Україні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 21:46

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.