Попов знову роздає "Картку киянина"

З 1 лютого відновлено видачу "Картки киянина" пільговим категоріям населення столиці.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, передає "proIT".

За його словами, з 34 тисяч карток близько 6 тисяч вже отримали районні управління соціального захисту і почали видачу громадянам.

Друга партія у кількості 15 тисяч карт буде видаватися з 14 лютого, третя в 13 тисяч - з 28 лютого.

"Таким чином, протягом лютого в районні управління будуть передані всі 34 тисячі карток, заявки на які були оформлені протягом серпня-вересня", - зазначив Крамаренко.

Він додав, що після цього почнеться наступний етап реалізації проекту і почнеться прийом заявок від категорій громадян, які сьогодні отримують матеріальну допомогу, що в цілому становить близько 480 мільйонів гривень.

"Ці кошти в майбутньому будуть нараховуватися на "Карту киянина", - підкреслив заступник голови.

Крім того, він повідомив, що зараз дано доручення КП "Фармація" розширити перелік медичних препаратів, які можна буде придбати зі знижкою.

Протягом 2012 року пільговим категоріям було видано 20 тисяч карт.

Нагадаємо, "Картка киянина" дає право пільгового проїзду в метрополітені та надає знижку 25-30% на 52 найменування лікарських засобів вітчизняного виробництва.

Програмою передбачалося залучення в якості партнерів широкого спектру організацій, проте більшість із них запрошення КМДА проігнорували і на даний момент карткою можна скористатися тільки в аптеках КП "Фармація" та муніципальному транспорті.

Як повідомлялося, пільгові категорії громадян, які отримають "Картку киянина", у 2012 році зможуть купувати ліки вітчизняних виробників зі знижкою 30%.

Як відомо, 2 квітня 2012 року також було підписане розпорядження КМДА щодо впровадження "Картки киянина" у Київському метрополітені, зараз картка працює як проїзний документ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2020, 19:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.