В Україні з'явилась Аграрна асоціація

В Україні створено "Українську аграрну асоціацію" (УАА).

Про це повідомили в прес-службі організації.

Головною метою нової організації є захист інтересів учасників агропромислового ринку в органах державної влади, громадських та інших організаціях.

УАА буде приділяти особливу увагу розробці та громадській експертизі законодавчих та інших нормативних актів, що регулюють питання аграрної сфери в Україні.

Головою Асоціації обрано Володимира Макара, віце-президент Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ).

Українська аграрна асоціація є неприбутковою організацією, членами якої є українські компанії, що працюють на аграрному ринку.

В Україні існує велика кількість професійних об'єднань, які захищають інтереси аграріїв.

Профільні асоціації, як правило, дуже добре розбираються в наукових, прикладних моментах, однак мають менше знань і організаційних можливостей в питаннях законотворчості.

Як зазначає голова "Української аграрної асоціації" Володимир Макар, завданням нової організації є заповнення цієї прогалини і створення майданчика, який буде займатися аналізом державної політики, експертизою та розробкою законодавчих та інших нормативних актів, що регулюють питання аграрної сфери в Україні.

В адміністративному апараті УАА працюють експерти в юриспруденції, макроекономіці, фінансах, що дозволяє якісно виконувати ці функції.

"Паралельно я продовжую виконувати обов'язки віце-президента "Українського клубу аграрного бізнесу", - пояснює Макар.

"Українська аграрна асоціація" буде співпрацювати з профільним комітетом Верховної Ради України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, його структурними підрозділами та іншими органами державної влади та місцевого самоврядування у питаннях нормативно-правового регулювання функціонування аграрного ринку.

За словами Макара, в асоціацію до кінця 2013 року планується залучити до 50 членів. Асоціація запрошує до своїх лав компанії та організації, які поділяють її прагнення, і зацікавлені в тому, щоб аграрний ринок став більш прозорим, відкритим і прогнозованим.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 лютого 2020, 14:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.