Британські банки розлютили уряд

Глава казначейства Великобританії Джордж Осборн пригрозив банкам країни розчленуванням, якщо не будуть дотримуватися правил регуляторів, які спрямовані на стабілізацію фінансової системи країни.

Про це повідомляють "Вести".

Осборн під впливом політичного тиску погодився, що платники податків повинні бути повністю захищені від чергового колапсу банківської системи.

"Прогалини в банківській системі стали причиною того, що нам довелося заплатити занадто високу ціну порівняно з іншими країнами в момент кризи. Населення Британії розгнівалося на банки", - заявив Осборн.

Згідно з його заявою, якщо банк обходить правила і продовжує ігнорувати високий ризик, казначейство мусить позбавити його цієї можливості, що передбачає повне відділення підрозділу.

На його погляд, подібна ініціатива дозволить убезпечити банківську систему від ризиків, а також буде дотриманий баланс між інвестиційною та ощадної функціями банків.

Як відомо, наступний голова Банку Англії Марк Карні отримає 250 тисяч фунтів на житло як додаток до своєї зарплати та пенсійних видатків.

Як повідомлялося, шотландський Royal Bank of Scotland почав надавати клієнтам нову послугу - вони можуть знімати гроші в банкоматах з використанням смартфонів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.