ЄС боїться, що Митний союз відбере в України суверенітет

Реальна економіка

Брюссель не заперечує проти співпраці України з Митним союзом, якщо це не суперечитиме парафованій угоді про асоціацію.

Про це заявив європейський комiсар з питань розширення та європейської полiтики сусiдства Штефан Фюле, передає "Інтерфакс-Україна".

"Нi у кого не повинно бути сумнiвiв у тому, що в iнтересах i України, i Брюсселя мати хорошi вiдносини iз сусiдами, зокрема Росiєю", - зазначив вiн.

Говорячи про Митний Союз, Фюле звернув увагу на той факт, що членство в цьому об’єднаннi "вiднiмає у держави-члена її суверенiтет, суверенне право у сферi своєї зовнiшньоторговельної полiтики".

"Це - дуже серйозний крок. Ми не можемо вступити у вiдносини з Україною, знаючи, що рiшення ухвалюватиме хтось в iншому мiсцi", - пояснив єврокомiсар.

"Ранiше Брюссель чiтко зазначив, що для України є можливiсть брати участь у конкретних положеннях Митного союзу, якi не суперечать зобов'язанням, що випливають з угоди про асоцiацiю, яку вже парафувала українська сторона", - нагадав Фюле.

"Для цього, звичайно, потрiбнi iнтенсивнi консультацiї, щоб бути упевненими, що така спiвпраця повнiстю сумiсна з угодою про асоцiацiю", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше в Єврокомісії заявили, що зближення України з Митним союзом і Угода про асоціацію України - ЄС є несумісними.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Азаров запевнив, що знайти компроміс у взаємовідносинах країни з Європейським Союзом та Митним союзом цілком можливо.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 10:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.