Янукович розчарувався в енергетичному співтоваристві

Україна незадоволена рівнем співпраці з Європейським енергетичним співтовариством.

Про це заявив президент Віктор Янукович на спільній прес-конференції з президентом Литви Далею Грібаускайте у Вільнюсі, передає "Інтерфакс-Україна".

"Україна, як член Енергетичного співтовариства, виконує всі зобов'язання перед ЄС. Але ми незадоволені рівнем співпраці з Енергетичним співтовариством", - сказав Янукович.

Зокрема, президент зазначив, що за всі 3 роки знаходження України в цьому співтоваристві, не було ніякої підтримки в питаннях газових відносин з Росією.

"Перш за все, за всі ці три роки ми не отримали ніякої підтримки, навіть співчуття, в питаннях газових відносин, у які потрапила, я сказав би, форс-мажорні обставини, в які потрапила Україна. Ми цього не відчули", - підкреслив він .

Крім того, за словами Януковича, Україна не знає, чи підписувалися деякі окремі документи за погодженням з Енергетичним співтовариством, або без погодження, "які стосувалися, наприклад, будівництва Південного потоку".

"Вони прямо впливають на інтереси України і наша точка зору не була врахована і ми навіть не отримали жодних відповідей на ті питання, які ми ставили", - сказав Янукович.

Раніше, на цій же зустрічі, президент Янукович наголосив, що Україна вважає несправедливими штрафні санкції "Газпрому" відносно України за недобір газу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2020, 1:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.