"Містер БРІК" покидає Goldman Sachs

Джим О'Ніл, який придумав колись акронім БРІК, залишає банк Goldman Sachs, в якому пропрацював 18 років.

Про це повідомляють "Ведомости".

У 2001 році директор групи економічних досліджень О'Ніл звернув увагу на зростаючий потенціал економік Бразилії, Росії, Індії та Китаю.

Серед претендентів розглядалися ще й ПАР, Індонезія, Аргентина, Мексика та Туреччина, але в кінці кінців О'Ніл вирішив, що у цих економік немає потрібного потенціалу.

Останнім часом О'Ніл був головою правління Goldman Sachs Asset Management. Цей пост був створений спеціально для нього у вересні 2010 року.

Як пише FT, О'Ніл, можливо, написав заяву про звільнення, розчарувавшись у недостатньо високому статусі свого підрозділу в банку. Одним із завдань О'Ніла було розширити бізнес групи і відновити її репутацію лідера на ринку.

Його знайомий стверджує, що у О'Ніла були думки, як досягти цієї мети.

Наприклад, він пропонував ввести нову систему заохочень, яка поставить заробітки співробітників компанії в більш жорстку залежність від інтересів клієнтів. Але жодна задумка О'Ніла так і не була втілена.

"Для компанії з такою корпоративною культурою, як у Goldman Sachs, це дуже непросте завдання", - пояснює він.

О'Ніл підписав заяву ще минулого місяця. Але керівництво Goldman Sachs вирішило оголосити про його відхід тільки після щорічної зустрічі партнерів. Знайомі О'Ніла кажуть, що у нього поки немає планів влаштуватися в яку-небудь іншу компанію.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 2:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.