Суд передумав банкротити "АероСвіт"

Київський апеляційний господарський суд 5 лютого 2013 скасував рішення Господарського суду Київської області про порушення провадження у справі про банкрутство ПАТ "АероСвіт".

Про це повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів України, передає "Інтерфакс-Україна".

"Таким чином, апеляційна скарга Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції про попередження безпідставної ліквідації платника податків частково задоволена", - говориться в прес-релізі міністерства.

Фахівці Міндоходов запевняють, що діють виключно в рамках чинного законодавства і всі заходи спрямовані, насамперед, на захист економічних інтересів держави.

"Надалі буде з'ясовуватися можлива наявність кредиторських вимог держави до компанії для забезпечення своєчасної та повної сплати податків до державного та місцевого бюджетів", - відзначають в Міндоходов.

Як повідомлялося з посиланням на Мінхододов, Державна податкова служба (ДПС) України з'ясовувала можливу наявність кредиторських вимог держави в рамках процедури банкрутства авіакомпанії "АероСвіт".

Як відомо, 29 грудня 2012 року Господарський суд Київської області відкрив процеду у справі про банкрутство компанії "АероСвіт" за заявою самого авіаперевізника.

Нагадаємо, фінанси "АероСвіту" на всіх рахунках в українських банках арештовані згідно з постановою управління держвиконавчої служби в Київській області.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 20:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.