Коломойський вже готовий вклади гроші в "Євробаскет-2015"

Інвестори, які прийматимуть участь у спорудженні об'єктів у рамках підготовки до Євробаскету, вже готові до початку робіт.

Про це заявив бізнесмен Ігор Коломойський на засіданні Координаційного комітету "Євробаскету-2015, передає прес-служба президента.

"Приватні інвестори провели не одне засідання, розподілили між собою функції, обов'язки. Ми готові до початку будівництва", - сказав Коломойський.

"Це має бути показовий проект, який покаже, що партнерство між державою і приватними інвесторами найбільш ефективне", - відзначив олігарх.

"Ми давно розробили модель - уже більше року - і передбачали з самого початку державно-приватне партнерство при будівництві цих комплексів", - зазначив він.

Коломойський подякував президенту Федерації баскетболу Олександру Волкову за його внесок у те, що Україна виборола право на проведення Євробаскету-2015.

"Десять років тому ми уявити не могли, що в Україну потраплять Євро-2012 з футболу і Євробаскет-2015", - підкреслив бізнесмен.

Як повідомлялося, державне фінансування в рамках підготовки чемпіонату Європи з баскетболу 2015 становитиме 7,057 мільярда гривень.

В той час, як загальна сума приватних інвестицій становитиме більше 4 мільярдів гривеньКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 9:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.