Goldman Sachs не впевнений у перспективах фондового ринку

Аналітики Goldman Sachs зайняли більш обережну позицію щодо глобального ринку акцій, погіршивши прогноз на найближчі три місяці до "нейтрального" з "вище за ринок".

Про це повідомляє "Интерфакс" з посиланням на іноземні видання.

За словами експертів, фондовому ринку потрібен час, щоб "переварити" недавній підйом.

Потенціал істотного ралі на ринку, ймовірно, буде обмеженим найближчим часом, оскільки котирування акцій американських компаній перевищують оцінки їхньої справедливої ​​вартості, тоді як європейських - лише піднімаються до справедливої ​​вартості, відзначають в Goldman Sachs.

"Ми повністю впевнені в наших довгострокових прогнозах, проте короткострокові перспективи представляються нам неоднозначними", - йдеться в повідомленні Goldman Sachs.

За оцінками аналітиків Goldman Sachs, індекс сировинних товарів Standard&Poor GSCI Enhanced Commodity, збільшиться в найближчі 12 місяців на 1,1%.

Зростання цін на енергоносії, як очікується, становитиме 2%, на дорогоцінні метали - 5%, на велику рогату худобу - 4,5%.

Сільгосппродукція, за прогнозами Goldman Sachs, подешевшає на 3,5%, промислові метали - на 1%.

Індекс GSCI Enhanced піднявся на 4,5% з початку 2013 року, у 2012 році індикатор опустився на 0,1%, показавши найгіршу динаміку з 2008 року.

Експерти рекомендують інвесторам купувати мідь, щоб "скористатись завершенням циклу на китайському ринку житла", а також відкривати "довгі" позиції за нафтою Brent.

Як очікують аналітики Goldman Sachs, у найближчі шість місяців середня вартість міді становитиме 9 тисяч доларів за тонну, ціна нафти Brent - 110 доларів за барель.

У ході торгів у понеділок мідь із поставкою через три місяці торгується в Лондоні на рівні 8279,5 долара за тонну, нафта марки Brent з поставкою в березні - на рівні 118,45 долара за барель.

Як відомо, результати дослідження показали, що звичайний кіт робить кращі "інвестиційні" прогнози, ніж аналітики.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 17:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.