Суд по справі боргів Тимошенко відклали до весни

Cудове засідання по справі щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко про фінансові зловживання корпорації ЄЕСУ призупинили до 5 березня.

Про це передає "Інтерфакс-Україна".

"Суд ухвалив вважати неможливим розгляд справи за відсутності підсудної Тимошенко Юлії Володимирівни та її захисника. В судовому засіданні оголошується перерва до 5 березня, 10:00 ранку", - сказав суддя Костянтин Садовський на засіданні.

Як відомо, Міноборони РФ зажадало стягнути з Кабміну України 3,239 мільярда гривень.

Господарський суд Києва задовольнив позов Міноборони РФ до Кабміну з обов'язку корпорації ЄЕСУ і зобов'язав уряд України виплатити дану суму.

Як повідомлялося, Міноборони РФ звернулося до Господарського суду Києва з приводу виплати урядом України 3,1 мільярда гривень за боргами корпорації ЄЕСУ.

Російська сторона вимагала залучити як відповідача, крім Кабміну, Держказначейство.

Цей борг, як стверджують у Міноборони РФ, утворився наприкінці 1990-х років, коли ЄЕСУ на чолі з Юлією Тимошенко не виконала гарантовану урядом Павла Лазаренка угоду 1997 року про поставки корпорацією ЄЕСУ продукції для російського оборонного відомства.

У свою чергу, представник ЄЕСУ в суді заявив, що листи Лазаренка юридично не є державною гарантією, а ЄЕСУ не змогла виконати поставки в повному обсязі через тиск з боку державних органів України.

19 вересня 2012 року Госпсуд Києва частково задовольнив позов Міноборони РФ, зобов'язавши Україну виплатити російській стороні 3,113 мільярда гривень.

Проте 25 вересня представник Кабміну оскаржив дане судове рішення. Також апеляції на це рішення подали Держказначейство і ЄЕСУ. Скарги були об`єднані в одне провадження.

3 грудня Апеляційний господарський суд Києва залишив у силі рішення про виплату боргів.

17 грудня Україна подала касаційну скаргу до Вищого господарського суду на рішення Апеляційного господарського суду Києва.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2020, 12:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.