"Метінвест" став одноосібним членом наглядової ради "ММК імені Ілліча"

Холдингова компанія Private Limited Liability Company Metinvest BV (Нідерланди) одноосібно представлятиме ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" (ММК імені Ілліча).

Згідно з офіційною інформацією підприємства в системі НКЦБФР, кадрове рішення ухвалило позачергові збори акціонерів ПАТ 14 лютого, передає "Інтерфакс-Україна".

Відповідно до документа, з наглядової ради виведені голова ради Юрій Чентуков, а також члени ради Тетяна Лагунова, Василь Гончар, Марина Гронь, Олександр Погожев, Ростислав Шурма та Олександр Білик.

Metinvest BV, що володіє 74,65771% акцій ПАТ "ММК імені Ілліча", обрана членом НР з 15 лютого 2013 року строком на три роки.

Як повідомляється в прес-релізі "Метінвесту", аналогічні зміни відбулися і в ПрАТ "Ілліч-Сталь": компанія Metinvest також буде одноосібно представляти наглядову раду ПрАТ 3 роки відповідно до рішення загальних зборів акціонерів, що відбулися також 14 лютого.

Як пояснюється в прес-релізі, зміни в органах управління ММК імені Ілліча і "Ілліч-Сталі" обумовлені оптимізацією корпоративного управління групи "Метінвест" і приведенням процесів управління до єдиних стандартів.

Раніше, протягом 2012 року, аналогічні рішення про зміни у складі наглядових рад були прийняті акціонерами низки інших підприємств, що входять до групи.

Як повідомлялося, найбільший гірничо-металургійний холдинг України "Метінвест", після серії транзакцій у другому півріччі 2010 року, контролює 96% акцій ММК імені Ілліча.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група СКМ (71,25%) Ріната Ахметова і "Смарт-холдинг" (23,75%) Вадима Новинського, спільно управляють компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

Як повідомлялося раніше, міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило корпоративний рейтинг холдингу "Метінвест" до рівня "В3", прогноз негативний.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 12:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.