Чиновники "перехопили" 110 мільйонів,що мали допомогти з безробіттям

110 мільйонів гривень, які були виділені на боротьбу з безробіттям, були витрачені службовцями Державного центру зайнятості при закупівлі товарів.

Про це повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генеральної прокуратури, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, під час перевірки в 2013 році виявлено порушення закону, які заподіяли державі збитків на загальну суму 173,5 мільйона гривень.

Відповідні відомості по п'яти кримінальним виробництвам внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Зокрема, проведено перевірку використання Державним центром зайнятості державних коштів, виділених на боротьбу з безробіттям.

Виявлено факти закупівель протягом 2009-2011 років у окремих суб'єктів господарювання Києва за процедурою закупівлі в одного учасника поліграфічної продукції та програмно-апаратних комплексів по цінами, що перевищують ринкові на 110 мільйонів гривень.

При цьому посадові особи Державного центру зайнятості та комерційних структур до реалізації своїх злочинних намірів залучили підприємства з ознаками фіктивності і вдалися до фальсифікації офіційних документів.

Як повідомлялося раніше, президент Віктор Янукович своїм указом від 16 січня створив Державну службу зайнятості.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 13:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.