Пінчук вирішив іти шляхом Гейтса та Баффета

Віктор Пінчук заявив про намір інвестувати половину або більше своїх статків на філантропічні проекти в рамках ініціативи Giving Pledge.

Про це повідомили в прес-службі компанії East One, що управляє активами бізнесмена, передає "Інтерфакс-Україна".

Як наголошується, український бізнесмен Віктор Пінчук узяв зобов'язання інвестувати половину або більше свого стану за життя або після неї в благодійні проекти, приєднавшись до Giving Pledge (Клятва дарування) - філантропічної ініціативи, заснованої Білом Гейтсом і Уорреном Баффетом в 2010 році.

"Ми дуже раді, що Віктор Пінчук прийняв рішення приєднатися до Giving Pledge", - сказав Білл Гейтс, співзасновник ініціативи та співголова Фонду Білла і Мелінди Гейтс.

"Віктор - вдумливий і інноваційний філантроп, і ми вітаємо його устремління, оскільки Giving Pledge об'єднує людей для обміну ідеями про те, як зробити внесок у розвиток суспільства більш ефективним і розумним", відзначили у фонді.

Коментуючи своє рішення Пінчук зазначив, що він сподівається використати можливості вчитися у таких видатних людей, і розраховує на те, що йоговнесок у розвиток суспільства стане ще більш дієвим.

"Інвестуючи половину або більше моїх статків- протягом життя або після мого відходу з неї - в такі напрямки, як освіта, охорона здоров'я, доступ до сучасного мистецтва і просування моєї країни в світі, я інвестую в нове покоління - в тих, кому належить будувати Україну і світ завтрашнього дня", - заявив бізнесмен.

"Сьогодні прийшов час вкладати в добродійність, щоб якомога більше громадян змогли отримати користь від цих інвестицій", - пояснив Пінчук.

Нагадаємо, ще восени 2012 року кількість мільярдерів, які дали публічне зобов'язання пожертвувати на благодійність більше половини особистого багатства, сягнула 92 людей.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 6:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.