Янукович квапить Азарова з "покращенням"

Президент Вiктор Янукович доручив Кабiнету Мiнiстрiв прискорити виконання та полiпшити стан реалiзацiї програми економiчних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспiльство, конкурентоспроможна економiка, ефективна держава".

Про це повiдомляється на офiцiйному сайтi глави держави.

Зокрема, доручив прем'єр-мiнiстру Миколі Азарову прискорити процес внесення на розгляд Верховної Ради законопроектiв, пiдготовлених у рамках нацiонального плану дiй на 2012 рiк щодо впровадження програми економiчних реформ на 2010-2014 роки.

Президент також розпорядився врахувати у змiнах до держбюджету на 2013 рік фiнансування виконання закону про екстрену медичну допомогу.

Також створення центрiв надання адмiнпослуг та забезпечення функцiонування Єдиного державного порталу адмiнпослуг.

Янукович наголосив на необхiдностi розроблення змiн до законодавства щодо застосування до суб'єктiв господарювання заходiв реагування у виглядi повного або часткового зупинення виробництва або реалiзацiї продукції.

Також підкреслив на необхідності виконання робiт вiдповiдно до постанови адмiнiстративного суду.

Окрему увагу президент звернув на важливiсть вжиття дiєвих заходiв для полiпшення умов ведення бiзнесу та забезпечення входження України у 2013 роцi у першу сотню держав рейтингу Свiтового банку Doing Business.

У дорученнi також зазначено, що уряд має здiйснити аналiз стану реалiзацiї чинних програм мiжнародної технiчної та фiнансової допомоги i вжити за результатами проведеного аналiзу заходiв щодо пiдвищення ефективностi використання такої допомоги.

Глава держави вiдзначив необхiднiсть удосконалення системи надання адмiнпослуг, пов'язаних iз використанням транспортних засобiв.

Нагадаємо, раніше президент повідомив, що за підсумками 2012 року в Україні очікується збереження економічного зростання.

Також Янукович відзначив, що Україна повинна працювати над підвищенням своєї конкурентоспроможності у світі.Коментарі

Додати коментар


муся

ну всё, скоро нам трындец...

ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 19:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.