Азаров заздалегідь звинуватив опозицію в провалі євроінтеграції

Блокування роботи Верховної Ради представниками опозиції перешкоджає європейський інтеграції країни.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, передає "Інтерфакс-Україна".

"Опозиція фактично гальмує економічний та соціальний розвиток держави, що явно перешкоджає європейський інтеграції України", - сказав він, відкриваючи засідання уряду 20 лютого.

Прем'єр нагадав, що 25 лютого відбудеться саміт Україна-ЄС, який є важливим етапом для підготовки підписання нової Угоди про асоціацію.

"Уряд вже схвалив план заходів, спрямованих на підготовку належних умов для підписання цієї Угоди. Визначальна частина цього плану, від якої залежить підписання Угоди, повинна бути виконана саме Верховною Радою, шляхом прийняття пакету відповідних законодавчих актів", - зазначив він.

Друга сесія Верховної Ради України 7-го скликання не відкрилася 5 лютого через того, що опозиція заблокувала трибуну і президію з вимогою ввести персональне голосування.

Раніше 20 лютого перший заступник лідера фракції "УДАР" Віталій Ковальчук не виключив, що в середу, 20 лютого друга сесія Верховної Ради 7-го скликання відкриється.

Таку ж думку висловив і голова фракції "Свобода" Олег Тягнибок.

Нагадаємо, уряд України затвердив свій перелік пунктів плану, які необхідно виконати, щоб підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, які відрізняються від індикаторів єврокомісара Штефана Фюле.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 13:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.