Київ придбає тролейбусів на сотні мільйонів

Київ планує оновити тролейбусний автопарк.

На розгляд депутатів Київради 21 лютого буде представлений проект рішення "Про залучення кредиту на придбання тролейбусів для комунального підприємства "Київпастранс", повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

У разі ухвалення проекту рішення "Київпастранс" отримає можливість залучити кредит на суму до 284,9 мільйона гривень.

За ці кошти комунальне підприємство придбає 77 нових сучасних тролейбусів "Богдан" з низьким рівнем підлоги, інформують у КМДА.

Ціна одного тролейбуса становитиме 3,7 мільйона гривень.

"Максимальна кількість пасажирів, яку зможе вміщати тролейбус, - 184 людини. Тролейбуси матимуть покращену систему вентиляції через дахові люки, розсувні кватирки і примусову вентиляцію, а також будуть обладнані системою кондиціонування повітря як в салоні, так і в кабіні водія", - повідомляють у відомстві.

КМДА наголошує, що для безпеки киян і гостей міста в салоні будуть встановлені відеокамери для контролю за станом виходу і входу пасажирів.

Як відомо, придбати нові тролейбуси планувалося ще в минулому році - це було передбачено рішенням Київради від 14 липня 2011 року "Про придбання тролейбусів для КП "Київпастранс".

Раніше заступник голови КМДА Руслан Крамаренко заявив, що нові тролейбуси для Києва повинні закупити до серпня 2013 року, основна закупівля передбачалася у квітні.

За його словами, за контрактом Європейського банку реконструкції і розвитку в Києві повинні закупити 386 тролейбусів, 112 трамваїв і 70 вагонів метро.

Як повідомлялося, білоруське підприємство судитиметься з українським за плагіат тролейбусу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 20:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.