Київ все таки відбере в області 2 тисячі гектарів

Київська мiська рада має намiр збiльшити територiю Києва на 2 тисячі гектарів за рахунок територiї Київської областi.

Про це повiдомила секретар Київради Галина Герега, передає "Інтерфакс-Україна".

"Зазiхання на територiю Києва нашими сусiдами змусило нас розробити такий проект, встановити зовнiшню межу Києва та затвердити її територiю", - заявила секретар Київради.

Вона наголосила, що Київ уже не один рiк бореться з Київською областю щодо низки спiрних територiй, зокрема Бiличанського лiсу, прилеглого до селища Коцюбинського.

"Як ми бачимо з практики, обстоювати це в судах, не маючи затверджених меж мiста, практично неможливо", - сказала Герега.

За її словами, Київ має намiр затвердити територiю мiста в розмiрi 84,974 тисячі гектарів, збiльшивши територiю столицi на понад 2 тисячі гектарів за рахунок територiї Київської областi.

Водночас Київ має намiр передати Київськiй областi 659 гектарів.

Герега нагадала, що питання про затвердження меж Києва обговорюється з 1994 року.

"Ми розумiємо, що буде протистояння з їхнього (Київської областi – ред.) боку, однак ми iншого шляху не маємо: ми боротимемося за територiю Києва й обстоюватимемо права територiальної громади", - наголосила вона.

За її словами, цей проект буде винесено на обговорення з керiвництвом Київської областi. Якщо не вдасться вирiшити це питання, то Київ звертатиметься до Верховної Ради.

Раніше повідомлялося, що в січні на розгляд Київради поступив проект розширення меж столиці, за яким нинішня площа Києва (83,585 тисячі гектарів) збільшиться до 84,974 тисячі гектарів.

Проте тоді Київська обласна державна адміністрація спростувала інформацію про можливе розширення меж Києва за рахунок земель Київської області.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 вересня 2020, 17:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.