"Донбасаеро" заборгував "Укртатнафті" більше мільйона

"Укртатнафта" в ході процедури банкрутства "Донбасаеро" має намір стягнути з авіаперевізника заборгованість на суму 1,097 мільйона гривень.

Про це йдеться у повідомленні госпсуду Донецької області від 6 лютого 2013 року, оприлюдненому в Єдиному держреєстрі судових рішень, передає "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляється, 10 січня 2013 року суд порушив справу про банкрутство "Донбасаеро", а також ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру санації боржника строком на шість місяців до 9 липня 2013 року.

Розпорядником майна боржника був призначений арбітражний керуючий Леонід Талан, який також був призначений розпорядником майна авіакомпанії "АероСвіт".

"28 січня в суд надійшла заява від "Укртатнафти" про визнання кредитором у справі на суму 1,097 мільйона гривень, в результаті чого суд вирішив призначити розгляд заяви на 27 березня, і доручив кредитору до цієї дати провести звірку розрахунків з боржником на дату введення мораторію, а акт звірки подати в суд", - йдеться у повідомленні.

Суд також зобов'язав "Донбасаеро" і розпорядника майна відкликати заяву кредитора.

Крім того, 1 лютого до суду надійшла заява від ТОВ "Київ-Кетерінг" з вимогами до "Донбасаеро" на суму 103,478 тисячі гривень основного боргу та 1,147 тисячі гривень витрат по сплаті судового збору.

Суд призначив розгляд зазначеної заяви також на 27 березня.

Як повідомлялося, борг авіакомпанії "АероСвіт" перед "Укртатнафтою" становить більше 1 мільярда гривень.

Авіакомпанія "Донбасаеро" разом з авіакомпаніями "Дніпроавіа" і "Аеросвіт" входить в альянс "Українська авіаційна група", підконтрольний українській групі "Приват".

НАК "Нафтогаз України" належить 43,05% акцій "Укртатнафта", ще по 28% контролюють структури групи "Приват" і Олександра Ярославського.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 10:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.