Латвія та Естонія проти підконтрольного "Газпрому" LNG-терміналу

Компанії, що належать "Газпрому", не мають бути залучені до будь-якого балтійського терміналу скрапленого газу, тому що метою проекту є скорочення залежності регіону від російських поставок.

Про це заявили Латвія й Естонія, повідомляє Reuters.

На початку тижня газові компанії Gasum у Фінляндії та Vorguteenus в Естонії, які частково належать "Газпрому", підписали угоду про просування фінського міста Інкоо для будівництва там LNG-терміналу і трубопроводу до міста Палдіскі в Естонії.

Офіційні Естонія та Латвія висловили сумніви щодо цих планів.

"Незалежність від сьогоднішнього монопольного постачальника газу є неминучою умовою для підтримки Естонією регіонального терміналу скрапленого газу", - сказав міністр економіки та комунікацій Естонії Юхан Пяртс.

В сусідній Латвії міністр економіки Даніельс Павлютс заявив, що метою проекту LNG-терміналу є забезпечення справжніх альтернатив газовим поставкам для регіону.

"Зважаючи на це, можуть бути підтримані лише ті рішення, які не пов’язані з теперішнім постачальником природного газу", - сказав він.

Латвійське міністерство повідомило, що переговори щодо оптимального місця розташування LNG-терміналу можуть відбутися "в недалекому майбутньому".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 11:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.