Азаров обіцяє поширити "картку киянина" по всій Україні

Соціальні картки на зразок тих, які випускають для соціально незахищених киян ("картка киянина"), будуть поширюватися і в інших містах країни.

Про це написав прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook, передає "Економічна правда".

"У нас в декількох місцях проводяться такі експерименти, коли ми застосовуємо соціальну картку для найменш захищених верств населення", - повідомив прем'єр.

"Ми зараз вивчаємо, як працюють такі проекти, і думаємо в майбутньому поширювати на інші наші території", - написав Азаров.

"Картка киянина" - це інформаційно-телекомунікаційна система, створена з метою підвищення соціального захисту малозабезпечених верств населення (надання адресної допомоги за рахунок бюджету міста Києва).

В подальшому планується забезпечити і усіх громадян - мешканців столиці, для впорядкування механізмів надання пільг, їх обліку та адресності, розвитку безготівкових форм розрахунків.

Це іменна, багатофункціональна електронна пластикова картка, що є носієм персональних даних утримувача картки і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.

Нагадаємо, з 1 лютого відновлено видачу "Картки киянина" пільговим категоріям населення столиці.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 жовтня 2020, 3:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.