Курченко поклав око на Одеський та Лисичанський НПЗ

Група компаній "Газ Україна зацікавилась придбанням Одеського і Лисичанського нафтопереробних заводів.

Про це повідомляє УНІАН.

"Потенційно цікаві Одеський і Лисичанський НПЗ", - зазначається у відповіді компанії на запит агентства УНІАН.

Згідно з повідомленням, компанія планує вже у 2013 році завершити консолідацію своїх активів під новим брендом і скласти фінансову звітність за міжнародними стандартами після завершення формування холдингу.

На питання УНІАН щодо існування фінансової звітності компанії за національними стандартами за 2012 рік, "Газ Україна" повідомила, що такої звітності не існує.

"За 2012 рік – не існує", - зазначається у повідомленні.

Також компанія повідомила, що й надалі залишатиметься на ринку скрапленого газу, і в 2013 році планує збільшити свою частку до 20%.

Нагадаємо, 22 лютого 2013 року група компаній "Газ Україна", що стала відомою після скандального придбання футбольного клубу "Металіст", заявила про консолідацію своїх активів під новим брендом.

Антимонопольний комітет України має намір перевірити інформацію про те, що компанія "Газ Україна 2009" займає фактично монопольне становище на ринку поставок скрапленого газу.

Основним акціонером групи компаній "Газ Україна" є Сергій Курченко, який здобув широку популярність у ЗМІ у зв'язку з придбанням наприкінці 2012 року у харківського бізнесмена Олександра Ярославського футбольного клубу "Металіст" за 300 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.