Україна та ЄС домовились про поліпшення бізнес-клімату

Україна та ЄС підписали адміністративну домовленість про неформальний діалог з питань бізнес-клімату.

Підписання документу відбулося у рамках 16-го саміту Україна-ЄС 25 лютого у Брюсселі, передає УНІАН.

Домовленість підписали міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов та генеральний директор Генерального директорату Єврокомісї з питань торгівлі Жан-Люк Демарті.

Як повідомлялося, питання функціонування діалогу було схвалено на вищому політичному рівні під час проведення 15-го засідання Ради з питань співробітництва між Україною та ЄС 15 травня 2012 року.

Метою неформального діалогу є сприяння підвищенню двостороннього товарообігу та ефективне вирішення питань у сфері торгівлі та інвестицій, що мають взаємний інтере.

Це буде відбуватися шляхом своєчасного обміну інформацією між органами державної влади та у тісній співпраці з представниками бізнесу.

Адміністративною домовленістю закріплюються наміри сторін щодо обміну інформацією, попереднього інформування щодо заходів у сфері торгівлі та інвестицій, проведення роботи, спрямованої на усунення бар’єрів у сфері торгівлі.

А також застосування нових підходів для поліпшення торговельних та інвестиційних відносин.

Документ також передбачає методологію функціонування діалогу, включаючи комунікативні процедури, фінансування участі делегацій у засіданнях, а також інформування двосторонніх органів Україна-ЄС про результати проведення діалогу.

Адміністративна домовленість укладається терміном на 5 років із можливістю автоматичного продовження їх чинності.ї

Нагадаємо, Україна і Європейський Союз підписали угоди про виділення Києву макрофінансової допомоги в розмірі 610 мільйонів євро.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 12:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.