Українці охололи до шопінгу через острах девальвації

Споживчі настрої в Україні в січні 2013 року погіршилися порівняно з груднем 2012 року.

Про це свідчать дані щомісячного дослідження компанії GfK Ukraine, передає "Інтерфакс-Україна".

"Значення індексу споживчих настроїв у січні становить 84,9, що на 0,2 пункту менше, ніж у грудні 2012 року", - показало дослідження.

"Стабільність індексу споживчих настроїв у січні на тлі сезонного падіння схильності до великих покупок забезпечили істотно кращі очікування щодо змін власного матеріального становища" , - йдеться в прес-релізі GfK Ukraine.

Згідно з ним, на початку 2013 року українці стали більш оптимістичні щодо динаміки безробіття: відповідний індекс скоротився порівняно з груднем-2012 на 3,3 пункту до 131,7.

Інфляційні очікування також дещо поліпшилися - на 1,8 пункту, до 183,7.

Разом з тим знову посилились побоювання населення країни щодо курсу гривні протягом найближчих трьох місяців: індекс девальваційних очікувань українців приріс на 3,4 пункту до 139,5.

Індекс споживчих настроїв в Україні визначається на підставі вибіркового дослідження домашніх господарств країни, в ході якого опитується 1 тисяча чоловік у віці від 15 до 59 років.

Як повідомлялося раніше, споживчий ринок продовжує демонструвати мінімальну цінову динаміку - в січні інфляція становила лише 0,2%.

Нагадаємо, правління Національного банку в 2012 році запевняє, що забезпечило стабільність грошової одиниці України.



Коментарі

Додати коментар


ссс

ВНИМАНИЕ !!! Информация для обманутых вкладчиков "ЗАПАДИНКОМБАНКА" - банк практически банкрот. Вырывайте свои депозиты через суд. И никаких компромиссов с этим банком.

ГОЛОВНЕ на 25 травня 2019, 10:13

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.