Київ витратить 1 мільярд на транспортні розв'язки

У 2013 році Київська міська державна адміністрація планує витратити 949 мільйонів гривень на розвиток транспортної інфраструктури.

Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, передає прес-служба відомства.

Згідно з Програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2013 рік 949 мільйонів гривень будуть спрямовані на розвиток транспортної інфраструктури столиці.

Загальний обсяг асигнувань із міського бюджету на об’єкти Програми становить1,514 мільярда гривень.

За словами заступника голови КМДА, по 300 мільйонів гривень буде спрямовано на будівництво транспортної розв’язки на Поштовій площі та станції "Теремки" Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, 150 мільйонів гривень – на будівництво Подільського мостового переходу, 56,6 мільйона гривень – на реконструкцію вулиці Васильківської.

"Ми вже маємо низку розпочатих об’єктів, які необхідно завершити, щоб зменшити затори на дорогах. Зокрема, до Дня Києва планується відкрити транспорту розв’язку на Поштовій площі", – зазначив Крамаренко.

Крім того, він повідомив, що 25 мільйонів гривень закладено на реконструкцію ескалаторних комплексів у метрополітені, що підвищить надійність їхньої роботи та сприятиме енергозбереженню.

Також передбачені додаткові кошти на встановлення світлофорів, облаштування велосипедних доріжок та пішохідних містків над трасою швидкісного трамваю на Троєщині.

Нагадаємо, згідно з проектом Генерального плану розвитку міста Києва, в столиці мають намір побудувати дві нові гілки метро, а також два мости через Дніпро.

Голова КМДА Олександр Попов пообіцяв, що станція метро "Теремки" повинна бути здана в експлуатацію вже в 2013 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 9:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.