Бойко розповів, де візьмуть гроші на енергопроекти

Реалізація інфраструктурних проектів у енергетичній сфері в Україні проходитиме за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій і збільшення статутних капіталів компаній за рахунок випуску облігацій внутрішньої державної позики.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко під час представлення Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, повідомляє УНІАН.

Він повідомив, що для реалізації в цей період зібрано 18 інфраструктурних проектів, велика частина яких знаходиться в енергетичній сфері.

"У нас дві моделі фінансування цих проектів. Перша - кошти міжнародних фінансових організацій, друга - залучення облігацій внутрішньої позики в статутні капітали компаній, які будують інфраструктурні проекти", - сказав Бойко.

Він також зазначив, що реалізація проектів при використанні коштів МФО проходить не перший рік, а модель збільшення статутного капіталу за рахунок ОВДП відпрацьована в 2012 році на компанії "Укргідроенерго".

Як повідомлялося, у 2012 році Міністерство фінансів випустило ОВДП для збільшення статутного капіталу ПАТ "Укргідроенерго" на суму 1 мільярд гривень, із прибутковістю 9,95% річних.

Крім того, у 2012 році Мінфін здійснив випуск ОВДП для збільшення статутного капіталу НАК "Нафтогаз України" на загальну суму 6 мільярдів гривень, із прибутковістю 9,45%-9,95% річних.

Як відомо, в середу, 27 лютого, на розширеному засіданні уряд за участю Президента Віктора Януковича розглядає проект Держпрограми Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, реалізація якої дозволить досягти зростання ВВП у 2013 році на рівні 2,5-3,4%, у 2014 р. - 3-4%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 11:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.