Черга "покращення" дійшла до аеропортів та "Укрзалізниці"

Уряд планує провести модернізацію залізничної галузі, зокрема, оновлення рухомого складу "Укрзалізниці", збільшення швидкості руху поїздів, збільшення логістичного та транзитного потенціалу України.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул на засіданні Кабміну 27 лютого, передає УНІАН.

Крім того, Вілкул розповів про модернізацію аеропортів у містах України - Одесі, Дніпропетровську, Сімферополі, Луганську та Києві (Жуляни).

Зміни торкнуться і громадського транспорту.

"Парк трамваїв і тролейбусів оновиться на 80% за рахунок українського виробника. Також відбудеться перехід від маршрутних таксі до якісних перевезень", - зазначив Вілкул.

Він відзначив, що будуть задіяні енергозберігаючі технології з економією до 40% електроенергії та враховані всі умови для перевезення громадян з обмеженими можливостями.

За його віце-прем'єра, в програму розвитку також закладений ремонт дорожнього покриття, будівництво моста через Дніпро в Запоріжжі.

"Програмою активізації розвитку економіки передбачено проведення "Євробаскету-2015", що дозволяє поліпшити інфраструктуру міст, що приймають чемпіонат", - відзначив він.

Крім того, Вілкул розповів про плани будівництва 3 льодових арен в рамках реалізації програми "Хокей. України".

В ході будівництва планується збільшити використання українських будівельних матеріалів до 80%.

Нагадаємо, раніше Олекснд Вілкул повідомляв, що Україні у 2013 році разом із активізацією існуючих державних житлових програм буде розпочато будівництво житла індустріальним методом.

Як повідомлялося раніше, через брак фінансування аеропорт "Бориспіль" до 1 квітня переведе всі міжнародні рейси в термінал D.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 19:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.