Польща таки причетна до "м'ясного" скандалу?

Ветеринарна служба Польщі з'ясовує, куди пропала велика партія конини, закуплена польською фірмою в Румунії.

Про це повідомляють "РИА Новости".

Підприємство запідозрили в причетності до фальсифікації яловичини в Європі, оскільки воно не змогло документально підтвердити перепродаж румунської конини.

Раніше польський Мінсільгосп заявляв, що Польща не має відношення до скандальних поставкам в європейські країни кінського м'яса під виглядом яловичини.

Компанія, яку підозрюють у фальсифікації, займається експортом подрібненої яловичини, а також має ліцензію на переробку конини, повідомив радіостанції головний ветеринарний лікар Польщі Януш Звензек.

Керівництво компанії заявляє, що не підмішує в яловичину конину, а продало її у сусідній Словаччині без рахунків-фактур. Перевіркою цих даних займаються правоохоронні органи.

На початку року в Європі розгорівся скандал навколо харчових інгредієнтів після того, як в бургері іспанської марки AhorraMas і ірландської Silvercrest Foods була виявлена ​​конина, хоча ця продукція була маркована як яловича.

Після низки перевірок кінське м'ясо було виявлене в яловичих продуктах низки країн Євросоюзу, в тому числі у Франції, Німеччині, Італії та Швеції.

Як повідомлялося, конину виявили і у продукції Nestle.

А згодом і в чеській IKEA було виявлено конину в заморожених тюфтельках.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 червня 2020, 5:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.