Світовий банк задоволений українським кадастром

Фахівці місії Світового банку надали позитивну характеристику проекту українського електронного кадастру за результатами свого візиту в Україну, що тривав з 11 по 19 лютого 2013 року.

Про це пише "Дзеркало тижня".

"Світовий банк усвідомлює, наскільки великий обсяг роботи було виконано за останні кілька місяців для підготовки електронної кадастрової системи та її впровадження в безпрецедентний для даного регіону темпі", - йдеться у звіті.

Розробка системи, її тестування, прийом, міграцію даних та навчання користувачів були виконані менш ніж за три місяці.

"Менш ніж за п'ять місяців було створено цифровий архів (включаючи сканування та індексування 16,8 мільйона державних актів, а також впровадження процедур сканування для вступників документів)", - відзначається у звіті.

Фахівці Світового банку визнали, що були вражені значним обсягом виконаної роботи з покращення якості даних і відзначили значний прогрес у реалізації проекту за час, що минув з їх попереднього візиту.

"З часу останньої місії фахівців Банку було здійснено велику роботу з впровадження електронної системи кадастру з розробкою власними силами додаткового програмного забезпечення, підготовки даних та організації навчання, завдяки чому електронна система кадастру зараз повністю функціональна і використовується в 592 місцевих та інших офіса", - відмітили фахівці.

"Досягнутий прогрес дозволив ліквідувати більшість ризиків, зазначених раніше попередніми місіями фахівців у зв'язку з впровадженням електронної системи кадастру", - сказано в повідомленні.

В рамках візиту, учасники місії спостерігали за повсякденною роботою Національної кадастрової системи в територіальних офісах земельних ресурсів.

Як наголошується в звіті, електронна система кадастру успішно працює і відповідає кращій світовій практиці.

Вона практично усуває зайву бюрократію, сприяє спрощенню процедур і скорочення кроків на шляху реєстрації прав власності, різко зменшує витрати часу на надання послуг, усуває затримки і зменшує вартість послуг.

Також робота НКР посприяє підвищенню прозорості даних про права власності, залучення громадськості до поліпшення якості даних і підвищення відповідальності постачальників послуг.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні розпочала роботу заключна місія Світового банку з питань впровадження проекту щодо видачі актів на землю та розвитку кадастру.

Раніше повідомлялося, що Рахункова палатавиявила проблеми в управлінні проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру"Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 16:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.