Київрада збільшила межі Києва

Київрада на засіданні 28 лютого збільшила територію Києва за рахунок земель області на більш ніж тисячу гектарів до 84 тисяч 974,4 гектару.

За погодження "Проекту землеустрою щодо встановлення та зміни межі міста Київ" проголосували 74 картки депутатів, повідомляє "Українська правда".

За словами доповідача з питання директора Департаменту земельних ресурсів КМДА Віктора Петрук, документ передбачає включення до території столиці 2 тисяч 75,7 гектара земель Київської області з одночасним виключенням з меж Києва і передачі області 686,3 гектара.

"Пропонується включити до меж Києва земельну ділянку, на якій знаходиться селище Коцюбинське (87 гетарів). Це рішення обумовлене необхідністю збереження лісового масиву (Біличанського лісу) міста Києва, який незаконно забудовується житлово-будівельними кооперативами та окремими громадянами на підставі рішень Коцюбинської селищної ради", - сказав Петрук.

Він наголосив, що "ці рішення приймалися і приймаються Коцюбинською радою щодо території, що не відноситься до селища".

"Селищна рада немала жодних законних підстав на прийняття цього рішення. Крім того, сьогодні готується указ президента про розширення Голосіївського парку за рахунок Біличанського лісу", - додав Петрук.

Петрук додав, що проектом землеустрою пропонується також включити до меж Києва території острова Великий та острова Дикий (390 гектарів).

Також територію Києва планується збільшити за рахунок 6,9 гектара земель Лісниківської сільради, 0,5 гектара - Чабанівської селищної ради, 1,6 гектара - Білгородської ради, 2,7 гектара- Ірпінської міськради, 904,7 гектара - Вишгородської міськради, 56,9 гектара - Княжицької сільради та 998,4 гектара Гнідинської сільради, яка, за словами Петрука, є "єдиним резервом для розміщення соціального житла для киян".

Проектом заплановано виключити з меж Києва і передати області 686,3 га. Зокрема, 0,5 гектара - Хотівській сільраді, 20,6 гектара - Білгородській сільраді, 0,6 га - Ірпінській міськраді, 1,2 га - Гостомельській селищній раді, 1,7 гектара - Горенській сільраді.

Також 41,7 гектара - Вишгородській міськраді, 0,9 гектара - Пухівській сільраді, 2,8 га - Княжицькій сільраді, 153 гектарів - Гнідинській сільраді, 46 гектарів - Вишеньківській сільраді та 17,3 гектарів - Козинській селищній раді (острів Дикий).

Петрук додав, що після прийняття цього рішення проект зміни меж Києва пропонуватимуть для розгляду облради та обладміністрації.

"Після їх рішення - погодження чи непогодження (це їх право, яке вони рішення приймуть) - ми будемо направляти це рішення у Верховну Раду для прийняття остаточного рішення", - сказав Петрук.

Раніше повідомлялося, що в січні на розгляд Київради поступив проект розширення меж столиці, за яким нинішня площа Києва (83,585 тисячі гектарів) збільшиться до 84,974 тисячі гектарів.

Проте тоді Київська обласна державна адміністрація спростувала інформацію про можливе розширення меж Києва за рахунок земель Київської області.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 травня 2019, 14:46

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.