"Чорноморнафтогаз" розрахувався з кредитором. Банкрутство скасовується

Господарський суд Автономної Республіки Крим 26 лютого прийняв рішення залишити без розгляду заяву ТОВ "Укрресурскомплект" про порушення справи про банкрутство стосовно ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз".

Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"26 лютого 2013 року до суду надійшло клопотання ініціюючого кредитора - ТОВ "Укрресурскомплект" від 25 лютого 2013 року вих. №5 щодо відкликання заяви про порушення провадження у справі про банкрутство ПАТ "Чорноморнафтогаз", у зв'язку з виконанням боржником зобов'язань перед кредитором", - йдеться у повідомленні реєстру.

У роз’яснені суду зазначається, заява про порушення справи про банкрутство може бути відкликана заявниками до опублікування в офіційному друкованому органі оголошення про порушення справи про банкрутство або після такого опублікування, якщо протягом місячного строку не надійшло інших заяв кредиторів щодо задоволення їх вимог.

Як повідомлялося, до господарського суду Криму надійшла заява про порушення справу про банкрутство великої української газової компанії - Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" (Сімферополь, АР Крим).

Ініціатором банкротства виступила компанія "Укрресурскомплект", якій компанія заборгувала 662 тисячі гривень за поставлені товари.

Постановою Господарського суду Автономної Республіки Крим від 17 січня 2013 року було порушено провадження у справі.

Нагадаємо, існували припущення, що борг "Чорноморнафтогазу" перед постачальником, компанією "Укрресурскомплект" пов'язаний із затримками оплати через перевірки діяльності компанії контролюючими органами.

Як відомо, "Чорноморнафтогаз" входить до складу НАК "Нафтогаз України" і спеціалізується на розвідці і видобутку нафти і газу в акваторії Чорного і Азовського морів.

Наразі на балансі "Чорноморнафтогазу" перебуває 17 родовищ, з яких 11 газових, 4 газоконденсатні і 2 нафтових.

Сумарні запаси всіх родовищ на сьогодні становлять: природного газу - 58,56 мільярдакубометрів, газового конденсату – 1,231 тисячі тонн, нафти – 2,530 тисячі тонн.

100% акцій "Чорноморнафтогазу" перебувають в управлінні НАК "Нафтогаз України".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 17:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.