Холдинг Ахметова інвестує в аглофабрику сотні мільйонів

Група "Метінвест" має намір інвестувати в будівництво нової агломераційної фабрики Єнакіївського металургійного заводу 360 мільйонів доларів.

Про це повідомляє УНІАН.

"ЄМЗ групи Метінвест" побудує першу аглофабрику в незалежній Україні. Інвестиції "Метінвесту" в проект становитимуть понад 360 мільйонів доларів", - підкреслили в прес-службі.

Згідно з повідомленням, нове виробництво агломерату, основної сировини для доменних печей, розміститься на площі 22,75 гектара, водночас частину території ЄМЗ бере в оренду у сусіднього Єнакіївського коксохімічного заводу.

"Підготовчі роботи на будівельному майданчику нової аглофабрики почалися в лютому", - повідомляє прес-служба підприємства.

У повідомленні сказано, що протягом найближчих кількох місяців будівельникам належить розібрати десяток старих промислових будівель і повністю очистити місце для нового виробництва.

"Вже вивезено понад 2 500 тонн демонтованих конструкцій, і знесенню підлягає, зокрема, найвища в Єнакієвому труба старого коксохімічного цеху висотою в 110 метрів", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що більшість діючих аглофабрик в Україні були побудовані тридцять-сорок років тому, а діюче виробництво в Єнакієвому побудовано в 1938 році, коли вимог до екології не висувалося.

Водночас мер Єнакієвого зазначив, що запуск нової аглофабрики - пріоритет для екології міста.

У 2012 році завод скоротив чистий прибуток на 72,1% - до 69,431 мільйона гривень.

Як відомо, чистий прибуток "Метінвесту" олігарха Ріната Ахметова у 2012 році впав на 76% до 454 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


Жорик

Ну наконец то, что то у нас произойдет за все время Независимости. Правда, время выбрано совсем неудачное для реализации. Рынок до сих пор не проснулся, да и предпосылок для этого практически нет. Хотя, возможно это и есть основная идея компании. Чтобы в кризисных условиях иметь возможность снизить себестоимость продукции. Возможно такая тактика и будет успешной. Ну и что не менее важно, с новой аглофабрикой, решаются все сложности с экологией города.

ГОЛОВНЕ на 06 квітня 2020, 9:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.