Феросплавні заводи Коломойського знову працюють

ПАТ "Стаханівський завод феросплавів" та ПАТ "Запорізький завод феросплавів" 1 березня 2013 року відновили роботу.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

У повідомлені йдеться, що на виконання доручення президента у лютому 2013 року уряд та електрометалургійні підприємства підписали меморандум про порозуміння.

"Уряд, на доручення президента, пішов назустріч підприємствам, забезпечивши їм можливість купувати електроенергію за спеціальною ціною, а Стахановський і Запорізький феросплавні заводи, зобов'язалися зберігати робочі місця та залучити значні інвестиції для модернізації", - сказав прем'єр-міністр Микола Азаров.

В уряді зазначили, що підприємства зобов'язуються забезпечити загальне споживання електроенергії на технологічні потреби металургійного виробництва у період дії меморандуму в обсягах не менше 900 мільонів кВт/год – на "Стахановський завод феросплавів" та 1500 мільонів кВт/год – на "Запорізький завод феросплавів".

"Підприємства беруть на себе низку соціальних зобов'язань: відновити робочі місця, не мати заборгованості з зарплати й забезпечити її підвищення", - сказано у повідомленні.

Так, Стахановський феросплавний завод та Запорізький завод феросплавів підконтрольні групі "Приват" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Як відомо, Запорізький і Стаханівський заводи, вклавши в модернізацію понад 1 мільярд гривень, змушені були зупинитися через відмову Ради "Енергоринку" встановити економічно обгрунтовані тарифи на електроенергію.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 10:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.